ankarahukuk-logo

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ - ÇANKAYA ARABULUCULUK MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE

MUĞLA ALT UZMANLIK ARABULUCULUK EĞİTİM PROGRAMLARI”

KESİN KAYIT İLANI

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi (AÜHF) tarafından, Çankaya Arabuluculuk Merkezi işbirliğiyle AÜHF'nin yetkili olduğu illerde “Alt Uzmanlık Arabuluculuk Eğitim Programları" düzenlenecektir. Eğitim Şekli Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından Hibrit olarak belirlenmiştir. Teorik Eğitim Online, Uygulama Eğitimi ise Yüz yüze yapılacaktır. Eğitim süresi 32 saattir. Sınıf kontenjanı 30 (otuz) kişi ile sınırlıdır.

Eğitim veren kuruluşun izni ve mazereti dışında, derslerin 1/12’sine devam etmeyenlerin eğitim programıyla ilişiği kesilecektir. Katılımcılara, eğitim programının sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Alt Uzmanlık Arabuluculuk Eğitiminlerine katılmak isteyenler, başvuru sayfasında yer alan bağlantılara tıklayarak gerekli bilgileri girip ödemeyi yaparak kontenjan dahilinde kayıt yaptırabilirler. Elden başvuru kabul edilmemektedir.

Programda kontenjan sınırlaması bulunmaktadır. Kontenjan dolduktan sonra ücret yatırılması durumunda söz konusu başvuru, katılımcının da onayı ile ya başka programa kaydırılacak ya da ücret iadesi gerçekleştirilecektir. Yeterli katılımcı sayısına ulaşılmaması durumunda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin programı iptal etme hakkı saklıdır.

Eğitimlere sadece, sicile kayıtlı arabulucular katılabilir.

EĞİTİM PROGRAMI HAKKINDA İLETİŞİM İÇİN

Tel: 0 (544) 442 59 39

E-posta: ankarahukukarabuluculuk@gmail.com

 • Grup Adı: BANKA VE FİNANS HUKUKUNDA UZMAN ARABULUCULUK EĞİTİMİ
  Aktif Kontenjan: 3
  Eğitim Fiyatı: 3.000,00 ₺
  • 22.02.2024
   Son Başvuru Tarihi
  • 23.02.2024
   Eğitim Başlangıç Tarihi
  • 26.02.2024
   Eğitim Bitiş Tarihi
  • Eğitimin Yeri
  DETAY
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam